Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

www.birtransfer.com - 0242 606 0 500 - 0536 477 10 70

- Bilgilendirme

Transfer araçlarımıza Alanya'dan binecek olan misafirlerimizin iç hat uçuşlarında, uçak biniş saatinden minimum 4 saat önce, dış hat uçuşlarında ise minimum 5 saat önce kalkacak olan servise binmeleri gerekmektedir.

Alanya -Antalya Havalimanı arası mesafe 120 km olarak ortalama 2,30 saat sürmektedir ve check-in yapabilmeniz için iç hat uçuşlarında uçak biniş saatinizden en az 45 dakika önce, dış hat uçuşlarında ise en az 120 dakika önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız.

- Transfer Aracı Beni Almadan Gidebilir mi ?

Hayır kesinlikle gidemez çünkü rezervasyon işlemleriniz tamamlandıktan sonra yolcu listeleri şoförlerimize verilmektedir ve şoförlerimiz sizi alacağı noktaya gelmeden 10 dakika önce arayarak bilgilendirecektir. Sonrasında çağrı merkezimiz aracınıza bindiniz mi diye teyit amaçlı arayacaktır

- Nasıl Rezervasyon Yapabilirim ?

Rezervasyonunuzu sitemiz üzerinden kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra mail ve sms ile araç biniş bilgileriniz tarafınıza otomatik olarak iletilecektir. İsterseniz sitemizde bulunan 0242 606 0 500 numaralı çağrı merkezi hattımızı 24 saat boyunca arayarak ta rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.

- Havalimanında Beklenmedik Bir Durum Yaşarsam ve Bagaj Alım İşlemleri Sırasında Bekletilirsem Ne Yapmalıyım ?

Havalimanında kayıp bagaj sorunu veya farklı bir sorun yaşarsanız mutlaka bize haber veriniz. Arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

- Uçuşlarda Yaşanabilecek Gecikmelerde Ne Yapmalıyım ? 

Uçuşunuzda olası bir gecikme olursa bizi önceden bilgilendiriniz. Arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

- Havalimanında Uçaktan İndikten Sonra Sizi Nasıl Bulacağım ?

Sizi bekleyen karşılama görevlimiz çıkış kapısında BİR TRANSFER logolu tabela ile bekleyecektir.

- Karşılama Personelinizi Bulamadım Diyelim, Ne Yapmam Gerekiyor ?

Lütfen daha önce sizinle iletişime geçmiş olduğumuz whatsapp hattımızdan veya 0242 606 0 500 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iletişime geçiniz.