Hakkımızda

Hakkımızda


                       Bir Transfer olarak hedef ve amacımız, en uygun fiyatlarla en rahat havaalanı transfer hizmetini siz değerli misafirlerimize yaşatmaktır.

           Shuttle transfer, kesin kalkış saatleri önceden düzenlenmiş olup, paylaşımlı transfer veya ekonomik transfer olarak hizmetinize sunulmuştur.  

www.birtransfer.com 10236 TÜRSAB Belge Numaralı A Grubu Seyahat Acentası, Global Tatil Hizmetleri Turizm Markasıdır. A Grubu Seyahat Acentası ve D2 belgelerine sahip, havaalanı transfer şirketi olarak hizmet vermekteyiz. 2024 yılı 01 Mayıs itibari ile Antalya Havalimanı ile Alanya arasında shuttle (paylaşımlı-ekonomik transfer) hizmetlerimizi 2024 model yeni araçlarımızla siz değerli misafirlerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 Siz değerli misafirlerimize, sektörün getirmiş olduğu yenilikleri ve teknolojik değişimleri takip ederek kurumsal bir bakış açısı ile sürekli yeniliklere adapte olarak havaalanı transfer talebindeki artışları ve internet kullanımının yaygınlaşmasını göz önünde bulundurarak havaalanı transfer hizmetlerini ülkemiz ve global piyasada çok daha geniş müşteri ve alıcılara ulaştırmak amacıyla www.birtransfer.com internet sitemizi kullanımınıza açmış bulunmaktayız. Antalya Havalimanı - Alanya arası havaalanı transfer hizmetlerini online olarak kolay ve güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz çok kapsamlı bir internet web sitesidir. Sitemiz üzerinden ailece kişi ve çocuk yaşları girerek, grup halinde yada bireysel olarak tüm havaalanı transfer rezervasyonlarınızı kolay ve güvenli bir şekilde rahatlıkla yaparak anında hem 24 saat aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimizden, 0242 606 0 500 numaralı telefonumuzu arayarak, hemde sitemiz üzerinden konfirme ve teyit alarak tamamlayabilirsiniz.

- Antalya Havalimanında ve Alanya kalkışlarında servislerimiz önceden belirlenmiş kesin kalkış saatlerine göre hareket etmektedir. 

- Araç içerisinde bulunan yolcuların varış noktalarına göre güzergah üzerinde belli bir sıra içerisinde duraklamalar yapılacaktır. 

- Transfer araçlarımız tüm misafirlerimizi gidecekleri noktalara kadar götürmektedirler. 

- Transfer araçlarımıza Alanya'dan binecek olan misafirlerimizin iç hat uçuşlarında, uçak biniş saatinden minimum 4 saat önce, dış hat uçuşlarında ise minimum 5 saat önce kalkacak olan servise binmeleri gerekmektedir.

- Alanya -Antalya Havalimanı arası mesafe 120 km olarak ortalama 2,30 saat sürmektedir ve check-in yapabilmeniz için iç hat uçuşlarında uçak biniş saatinizden en az 45 dakika önce, dış hat uçuşlarında ise en az 120 dakika önce havalimanında olmanız gerektiğinden dolayı bu şekilde planlanmaktadır. 

- Shuttle paylaşımlı ekonomik transfer servislerimiz kesin kalkış saatlerine göre planlandığından dolayı bekleme süreleriniz minimum seviyede tutulmuştur.

- Transferlerimizde kullanılan tüm araçlarımız 2024 model olup klimalı ve konforludur. 

- Havaalanı transferlerinizde tüm süreç boyunca çağrı merkezimiz sizinle iletişim halinde olarak varış noktanıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

- Antalya Havalimanında karşılama personelimiz ve şoförlerimiz ile çağrı merkezimiz her zaman yanınızda olacaktır.